به دنبال چه می‌گردید؟
  1. شنبه تا جمعه9 صبح تا 11 شب

نصب اپلیکیشن

آیا می‌خواهید وب‌سایت آواپلت به صورت اپلیکیشن برو روی دستگاه شما نصب شود؟

آواپلت کجاست؟

آواپلت (آواسنتر سابق) یک پلتفرم چند منظوره تجاری فرهنگی هنری است که در منطقه یک تهران، محله اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش خیابان فیروز بخش، روبروی سفارت چین واقع شده است.

چطور به آواپلت برسیم؟

برای رسیدن به آواپلت می‌توانید علاوه بر خودروی شخصی، از مسیرهای متنوع حمل و نقل عمومی نیز استفاده کنید. با رفتن به صفحه مسیریابی می‌توانید راه‌های رسیدن به آواپلت را بررسی کنید.

چه وقت‌هایی می‌شود به آواپلت آمد؟

آواپلت هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب پذیرای شماست.

آواپلت پارکینگ دارد؟

بله، آواپلت یک پارکینگ عمومی با ظرفیت *** دستگاه خودرو و پارکینگ وله با ظرفیت *** دستگاه خودرو دارد. ورودی پارکینگ در خیابان فیروزبخش واقع شده است.

آیا آواپلت وایفای رایگان دارد؟

بله. در تمامی فضاهای آواپلت شما قادر هستید به اینترنت رایگان متصل شوید.

آیا آواپلت برای افراد کم‌توان و توان‌یاب مناسب است؟

بله. آواپلت برای افراد توان‌یاب مناسب سازی شده است. همچنین می‌توانید برای دریافت ویلچر به کانتر امور مشتریان واقع در طبقه همکف مراجعه نمایید.

در آواپلت چه کارهایی می‌شود انجام داد؟

آواپلت یک پلتفرم چندمنظوره تجاری فرهنگی هنری است که در کنار جاذبه‌های متنوع تفریحی و فرهنگی هنری آن، می‌توانید از فروشگاه‌های آن خرید کنید، در رستوران‌ها، کافه‌ها و فودمارکت آن لحظات خوشی را با خانواده و دوستان خود رقم بزنید.

آیا آواپلت هتل دارد؟

خیر. آواپلت هتل یا محلی برای اقامت ندارد.

پلتفرم هشتم چیست؟

پلتفرم هشتم یک پلتفرم چند منظوره فرهنگی هنری شامل سالن اصلی و بلک باکس است که قابلیت برگزاری انواع رویدادها، گالری‌ها، کنسرت‌ها، نمایش فیلم، دوره‌های آموزشی، هنرهای نمایشی و پرفرورمنس آرت، بازارچه و … را دارد.

چه طور می‌توانیم از رویدادهای پلتفرم هشتم باخبر شویم؟

رویدادها و اتفاقات جاری و آتی پلتفرم هشتم به صورت مداوم در صفحه پلتفرم هشتم در وبسایت آواپلت و اینستاگرام پلتفرم هشتم همسرسانی می‌شوند. شما با سر زدن به وبسایت و فالو کردن صفحه اینستاگرام پلتفرم هشتم و آواپلت می‌توانید از آخرین اخبار مربوط به پلتفرم هشتم باخبر شوید. همچنین می‌توانید در خبرنامه ما عضو شوید تا آخرین اخبار رویدادها و برنامه‌های پلتفرم هشتم برای شما ایمیل شود.

آیا شرکت‌ها یا افراد دیگر هم می‌توانند رویدادهای عمومی یا خصوصی خود را در پلتفرم هشتم برگزار کنند؟

بله. با مراجعه به صفحه درخواست خدمات بازاریابی و پر کردن فرم اولیه، کادر اجرایی پلتفرم هشتم بعد از بررسی درخواست شما با شما تماس می‌گیرند و شرایط برگزاری رویداد را به اطلاع‌تان می‌رسانند.